HP laptop 15-fd0124nm C8NJ7EA, Intel Core i3-1315U, 15.6" FHD Anti-Glare, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, FreeDOSID EK000841252
HP laptop 15-fd0124nm C8NJ7EA, Intel Core i3-1315U, 15.6" FHD Anti-Glare, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, FreeDOSID: EK000841252
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.099,00 KM
- Cijena
- 999,90 KM
Dostavljamo već od 07.04.2026
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Laptop
HP laptop 15-fd0124nm C8NJ7EA, Intel Core i3-1315U, 15.6" FHD Anti-Glare, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, FreeDOS
Pouzdan laptop za svakodnevni rad sa modernim Intel procesorom i dovoljno memorije za multitasking i osnovne poslovne zadatke.





Procesor
Intel Core i3-1315U
Ekran
15.6" FHD
Memorija
16GB + 512GB SSD
Specifikacije
Tip proizvoda
Laptop
Brand
HP
Namjena
Business
Model
15-fd0124nm
Procesor
Intel Core i3-1315U
Brzina procesora
do 4.5 GHz
Broj jezgri
6
RAM
16 GB
Tip RAM-a
DDR4
SSD
512 GB
Grafika
Intel UHD Graphics
Zasebna grafika
Ne
Ekran
15.6" FHD
Karakteristike ekrana
Anti-glare, 250 nits
Touch
Ne
Operativni sustav
FreeDOS
Tipkovnica
Neosvjetljena
Wi-Fi
Wi-Fi 6
Bluetooth
Da
USB 3.2
2
USB-C
1
HDMI
1
LAN
Ne
Masa
1.59 kg
Boja
Siva
Garancija
1 godina
O proizvodu
HP 15-fd0124nm je praktičan i pouzdan laptop namijenjen svakodnevnim poslovnim zadacima i osnovnoj upotrebi.
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 1 god |
| Boja | Siva |
| Brand | HP |
| Vrsta namjene laptopa | Poslovni |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I3 |
| Model procesora | 1315U |
| Brzina procesora | 4.5 GHz |
| Broj jezgri procesora | 6 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
| Model grafičkog čipa | Intel UHD Graphics |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Osvjetljena tastatura | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Masa | 1.59 kg |
| Ostalo | FHD ekran | 250 nits | Anti-glare | Wi-Fi 6 |