Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800NZSASEE BT SilverID EK000361367
Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800NZSASEE BT SilverID: EK000361367
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 599,00 KM
Samsung Galaxy Watch 46mm BT Silver
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Samsung Galaxy Watch 46mm BT Silver
| Tip proizvoda | Sportski gadgeti |
| Brand | Samsung |
| Boja | Srebrna |
| Garancija | 2 god |
| Vrsta artikla | Pametni sat |
| Vrsta display-a | Super Amoled |
| Veličina ekrana | 1.3 " |
| Rezolucija zaslona | 360 x 360 |
| Materijal (remen) | silikon |
| Vodootporan | Da |
| NFC | Da |
| Dubina | 13 mm |
| Širina | 46 mm |
| Visina | 49 mm |
| Sučelje | Bluetooth |