Tablet Samsung Galaxy Tab S7 T875 LTE, SM-T875NZKAEUF, crni, 11, 6GB, 128GBID EK000364946
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 T875 LTE, SM-T875NZKAEUF, crni, 11, 6GB, 128GBID: EK000364946
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.883,00 KM
Tablet Samsung, 11", IPS LCD, 2560x1600, Octa-Core 3,09 GHz, Android 10.0, 6GB RAM, 128GB ROM, Kamera prednja 8 MPX, Kamera stražnja 13 MPX, 802.11 a/b/g/n/ac, ANT+, Bluetooth 5.0, Boja Crna, Type C 1
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Tablet Samsung, 11", IPS LCD, 2560x1600, Octa-Core 3,09 GHz, Android 10.0, 6GB RAM, 128GB ROM, Kamera prednja 8 MPX, Kamera stražnja 13 MPX, 802.11 a/b/g/n/ac, ANT+, Bluetooth 5.0, Boja Crna, Type C 1
| Tip proizvoda | Tablet računala |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Samsung |
| Model procesora | Snapdragon 865 |
| Veličina ekrana | 11 " |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| Operativni sistem | Android |
| RAM memorija | 6 GB |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1600 |
| Vrsta display-a | IPS LCD |
| Stražnja kamera | 13MP |
| Priključak | USB Tip-C |
| Prednja kamera | 8MP |
| Mobilni podatci | Da |
| Kapacitet baterije | 7040 mAh |
| Interna memorija | 128 GB |