XIAOMI robot usisivač S20+ bijeli, 5200 mAh; usisna snaga 6000PaID EK000663415
XIAOMI robot usisivač S20+ bijeli, 5200 mAh; usisna snaga 6000PaID: EK000663415
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 739,00 KM
- Cijena
- 509,90 KM
XIAOMI robot usisivač S20+ | Pametna detekcija tepiha | LDS laserska navigacija | Povezivanje sa Xiaomi Home/Mi Home aplikacijom | Baterija od 5200 mAh | Vrijeme rada: do 170 min. |
Saznaj više
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
XIAOMI Mi S20+ bijeli robotski usisivač
Ventilator Xiaomi Robot Vacuum S20+ stvara pritisak vazduha do 6000Pa.
Mop se može automatski podići do 7 mm. Ako je tepih deblji od 5 mm, ima dugu hrpu ili rese, preporuča se odabrati način "Izbjegavanje tepiha" u aplikaciji Xiaomi Home/Mi Home.
5200mAh je nominalni kapacitet baterije. Uređaj može raditi 170 minuta kada je postavljen na usisavanje i brisanje u standardnom načinu rada s potpuno napunjenom baterijom. Podaci dolaze iz Xiaomi Internih laboratorija. Stvarni rezultati mogu varirati.





















| Specifikacije proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzije glavne jedinice | Φ350 × 97 mm |
| Nazivna snaga | 55W |
| Kapacitet baterije | 4800mAh (nazivni kapacitet)5200mAh (nominalni kapacitet) |
| Neto težina glavne jedinice | 3,8 kg |
| Dock za punjenje | |
|---|---|
| Model priključne stanice za punjenje | B108GL-JZ |
| Nazivni ulaz | 100–240 V ~ 50/60 HZ |
| Nazivni izlaz | 19.8V⎓1A |
| Dimenzije priključne stanice za punjenje | 130×126×94 mm |
| Sadržaj paketa |
|---|
| Glavna jedinica x1 |
| Dock za punjenje x1 |
| Glavna četka x1(unaprijed instaliran) |
| Poklopac glavne četke x1(unaprijed instaliran) |
| Pretinac za prašinu x1 (unaprijed instaliran) |
| Rezervoar za vodu x1 (unaprijed instaliran) |
| Podloga za brisanje x2(unaprijed instaliran na držač jastučića za brisanje) |
| Bočna četka x1 |
| Držač jastučića za brisanje x2 |
| Uputstvo za upotrebu x1 |
| Set kablova x1 |
| Vodič za brzi početak x1 |
| Obaveštenje o garanciji x1 |
| Garancija | 1 god |
| Brand | Xiaomi |