Različite vrste zrna imaju različite karakteristike kao što su veličina, porijeklo i pečenje. BeanIdent sistem idealno prilagođava sva podešavanja vašim odabranim zrnima kafe, što omogućava najbolju moguću upotrebu arome. Na ovaj način možete izvući najbolje od odabranih zrna kafe.
SIEMENS automatski kafe aparat TQ907R03, Serie EQ900; 19 Bara; Keramički mlin; Home Connect; Aktivni grijač šoljice; InoxID EK000627277
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 4.599,90 KM
- Cijena
- 4.549,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Siemens EQ700 potpuno automatski aparat za kafu - TQ907R03
Opis proizvoda
- BaristaMode – podesite ključne parametre prilikom pripreme kafe za pravi užitak sa delikatnim ukusima.
- Briljantan ekran osetljiv na dodir visoke rezolucije od 17,27 cm (6,8") sa jedinstvenim menijem - iSelect ekranom.
- SuperSilent izuzetno tiha priprema kafe.
- Home Connect - povezani ste na coffeeWorld i koristite coffeePlaylist.
- Precizno mlevenje, elektronski kontrolisano za svako piće posebno - eGrinder.
- Zahvaljujući dinamičnom obliku i besprijekornom 360° dizajnu, možete ga postaviti gdje god želite.
- Kreirajte korisničke profile i sačuvajte njihove omiljene napitke za brzi pristup.
Tehnički detalji
Općenito
| Sistem za mlijeko: | integrisani sistem za mlijeko sa rezervoarom |
| Pritisak pumpe: | 19 bara |
| Ekran: | TFT, 17,27 cm (6,8'') |
| Materijal mlinca: | keramika |
| Kapacitet rezervoara za vodu: | 2,3 l |
| Kapacitet rezervoara za mlijeko: | 0,7 l |
| Kapacitet posude za svježa zrna: | 270 g |
Okus
| Broj napitaka: | 36 |
| Izbor pića: | cappuccino, kafa, espresso kafa, toplo mlijeko, latte macchiato, čaj |
| Programi u aplikaciji Home Connect: | Black eye, Café cortado, Cortado, Dead eye, Doppio, Galão, Garoto, Großer Brauner, Kaapi, Red eye, Verlängerter braun |
| Individualno podesivi parametri: | aromaIntense, aromaSelect, podešavanje zrna, posuda za svježa zrna, EspressoBoost, veličina, nivo mlevenja, omjer mlijeka, snaga, temperatura |
| Podešavanje nivoa mljevenja: | 1 – 6 |
| Kompatibilnost s Brita Intenza filterom za vodu: | da |
Pogodnost
| Funkcija vrča: | da |
| Izljev za kafu podesiv po visini: | 7,5 – 15 cm |
| Osvetljenje šolje: | da |
| oneTouch DoubleCup: | da |
| superSilent: | da |
Higijena
| Mogućnost rastavljanja jedinice za kuvanje: | da |
| Ispiranje sistema za mlijeko: | da |
| Metoda uklanjanja kamenca: | program za uklanjanje kamenca |
| Dijelovi koji se mogu prati u mašini za sudove: | poklopac jedinice za kuvanje, ploča za kapanje,klizni sistem posude za talog, posuda za talog,. rezervoar za mlijeko, mlaznica za mlijeko, posuda za kapanje |
Fizičke značajke
| Dužina priključnog kabla: | 1 m |
| Dimenzije: | 392 x 315 x 470 mm |
| Težina: | 13,3 kg |
| Boja: | crna, nerđajući čelik |
Istaknuto
-
Izvucite najbolje iz svog zrna kafe - beanIdent sistem. -
Potpuna kontrola nad vašom kafom - baristaMode.Za kafu pripremljenu baš onako kako vi volite: baristaMode vam nudi individualnu i preciznu kontrolu nad relevantnim parametrima pripreme: količinom vode i kafe, stepenom mljevenja, vremenom pripreme, temperaturom i količinom mlijeka, koje možete podesiti intuitivnim dodirom ekran iSelect. Tako možete potpuno kontrolisati ukus svoje kafe.
-
Jednostavna navigacija preko punog ekrana osetljivog na dodir – iSelect ekrana.Intuitivno upravljanje na izuzetnom nivou. Nikada nije bilo tako lako prilagoditi svoju kafu svom ličnom ukusu i preferencijama. Ekran iSelect i njegova funkcija dodira i klizanja čine nevjerovatno lakim prilagođavanje kafe vašim omiljenim nijansama okusa.
-
Pun lonac kafe i grijač za šoljice – sve to čini udoban paket.Otkrijte inovativne karakteristike udobnosti za potpuno maženje. Počastite se prethodno zagrijanim šoljicama s aktivnim grijačem za čaše. Uz opciju bokala, jednim pritiskom na dugme možete pripremiti cijeli bokal Caffé Crema. Adapter za kartonsku kutiju za mlijeko omogućava korištenje mlijeka direktno iz kartona.
-
Dve posude za kafu u zrnu za najbolji ukus – dualBean System.DualBean sistem olakšava pripremu dve odvojene kafe sa različitim zrnima. Uvijek možete birati. Dvije odvojene posude za kafu u zrnu sa odvojenim jedinicama za mljevenje za istovremenu upotrebu različitih vrsta kafe u zrnu osiguravaju da vaš okus uvijek bude čist. Željena aroma i ukus su uvek zagarantovani.
-
Prepustite se miru: sa superSilent funkcijom.Uz superSilent funkciju, možete se početi opuštati čim uključite aparat za kafu. Zahvaljujući sofisticiranom dizajnu mašine, sa optimizovanom zvučnom izolacijom i specijalnim zaptivkama, buka je značajno smanjena - što ovu mašinu čini najtišom potpuno automatskom mašinom za kafu koju je Siemens ikada proizveo.
-
Savršeno mljevena zrna kafe – eGrinder.eGrinder vam daje potpunu kontrolu nad parametrima mljevenja za bilo koje piće koje želite napraviti. Odaberite željeni nivo pojedinačno tako da vaša kafa uvijek uhvati najbolji okus, samo jednim potezom prsta.
-
Sačuvajte svoju kafu u do 10 profila – EQ900 profili.Zahvaljujući profilima, možete sačuvati svoja omiljena pića baš onako kako ih volite, sa svojim imenom i individualnim postavkama. EQ900 pohranjuje do deset različitih pića - individualno prilagođenih - za do deset različitih profila. Tako da možete pripremiti svoje omiljeno piće jednostavnim pritiskom na dugme.
-
Potpuna veza sa vašim automatskim aparatom za kafu - Home Connect.Upravljajte svojim potpuno automatskim uređajem pomoću pametnog uređaja ili Amazon Alexa putem aplikacije Home Connect. Otkrijte coffeeWorld sa raznim internacionalnim specijalitetima kafe. Isprobajte coffeePlaylist da dobijete listu svojih omiljenih pića pripremljenih jedno po jedno. Aktivirajte grijač šoljica i odaberite svoju kafu. Započnite proces kuhanja kafe iz svog kreveta ili preskočite uključivanje ispiranja putem aplikacije.
-
Besprijekorna funkcija i savršen dizajn – Siemens dizajn.
Siemens dizajn osigurava punu funkcionalnost u skladu sa estetskim dizajnom. Siemens potpuno automatski aparati za kafu uvjeravaju ne samo inovativnošću i odličnim rezultatima, već i elegantnim dizajnom. Zahvaljujući njegovom dinamičnom obliku i besprijekornom dizajnu od 360°, možete ga postaviti gdje god želite.