PHILIPS aparat za kafu EP5543\90ID EK000594745
PHILIPS aparat za kafu EP5543\90ID: EK000594745
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Uz kupovinu Philips kafe aparata serije 5500, na poklon dobijaš set od dvije šoljice "Ti si moja doza kofeina 💌". Promocija traje do isteka zaliha.
- 1.799,00 KM
- Cijena
- 1.499,00 KM
PHILIPS aparat za kafu EP5543\90 | Pritisak pumpe: 15 bara | Snaga: 1500 W | Kapacitet rezervoara za vodu: 1.8 L | Kapacitet rezervoara za mlijeko: 0.26 L | Maksimalna visina čaše: 14.5 cm |
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
PHILIPS Aparat za kafu EP5543\90
| Brand | Philips |
| Garancija | 2 god |
| Snaga | 1500 W |
| Tip proizvoda | Aparati za espresso kafu |
| Tip aparata | Automatski |
| Pritisak pumpe | 15 bar |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 1.8 l |
| Display | Da |
| Maksimalna visina šoljice | 14.5 cm |
| Dvostruka šoljica | Da |
| Grijanje šoljica | Ne |
| Spremnik za mlijeko | Da |
| Mlin za kafu u zrnu | Da |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Automatsko čišćenje | Ne |
| Automatsko uklanjanje kamenca | Ne |
| Visina | 37.1 cm |
| Širina | 24.6 cm |
| Dubina | 43.3 cm |
| Neto težina | 8 kg |