Lavazza Blue 300 Classy Mini aparat za espressoID EK000568460
Lavazza Blue 300 Classy Mini aparat za espressoID: EK000568460
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 349,00 KM
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Lavazza |
| Garancija | 1 god |
| Snaga | 1250 W |
| Tip proizvoda | Aparati za kavu na kapsule |
| Tip aparata | ručni |
| Pritisak pumpe | 10 bar |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 0.7 l |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Visina | 26 cm |
| Širina | 13.5 cm |
| Dubina | 34 cm |






