Gorenje zamrzivač FH14EAWID EK000618109
Gorenje zamrzivač FH14EAWID: EK000618109
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 469,00 KM
- Cijena
- 369,00 KM
Gorenje zamrzivač FH14EAW | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Kapacitet: 142 l | Dimenzije (ŠxVxD): 62,5 cm x 85,4 cm x 55,9 cm
Saznaj više
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Zamrzivači |
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip zamrzivača | Horizontalni |
| Ukupni volumen | 142 l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 7 kg/24h |
| Potrošnja električne energije | 183 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Klimatski razred | SN-N-ST-T |
| Odmrzavanje zamrzivača | Ručno |
| No Frost | Ne |
| Broj ladica/košara | 1 |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka struje | 16 h |
| Osvjetljenje unutrašnjosti | Da |
| Brzo zamrzavanje | Da |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Visina | 85.4 cm |
| Širina | 62.5 cm |
| Dubina | 55.9 cm |
| Neto težina | 27 kg |
| Bruto težina | 29.1 kg |