Gorenje zamrzivač F6171CWID EK000278875
Gorenje zamrzivač F6171CWID: EK000278875
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 859,00 KM
Gorenje | F6171CW zamrzivač | Energetska klasa: F | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Kapacitet: 212 l | Dimenzije(VxŠxD): 170 x 60 x 60 cm | |
Saznaj više
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Zamrzivači |
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip zamrzivača | Vertikalni |
| Ukupni volumen | 242 l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 11 kg/24h |
| Potrošnja električne energije | 267 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Klimatski razred | ST-N |
| Odmrzavanje zamrzivača | Ručno |
| No Frost | Ne |
| Broj ladica/košara | 7 |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka struje | 12 h |
| Osvjetljenje unutrašnjosti | Ne |
| Brzo zamrzavanje | Da |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Indikator otvorenih vrata | Bez zvučnog i svjetlosnog signala |
| Visina | 170 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 59 kg |
| Bruto težina | 64 kg |