Whirlpool ploča AKT 8190/BAID EK000542108
Whirlpool ploča AKT 8190/BAID: EK000542108
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 499,00 KM
- Cijena
- 399,00 KM
Whirlpool ploča AKT 8190/BA | Tip ploče: Staklokeramička | Broj zona za kuhanje: 4 | Timer za isključivanje | Širina x Visina x Dubina: 58 x 4,6 x 51 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 10.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Whirlpool Vam pruža dodatne tri godine garancije.
Dodatnu garanciju možete ostvariti registracijom aparata na ovom linku, najkasnije 30 dana od dana kupovine.
Ukoliko ne registrujete aparat u roku, isti zadržava garanciju od 2 godine.
| Brand | Whirlpool |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Staklokeramička |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Ne |
| Powerboost | Ne |
| Funkcija automatskog isključivanja | Ne |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 4.6 cm |
| Širina | 58 cm |
| Dubina | 51 cm |
| Neto težina | 8.5 kg |
| Bruto težina | 10 kg |