Gorenje ploča GI6421BSCID EK000594390
Gorenje ploča GI6421BSCID: EK000594390
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- Cijena
- 855,00 KM
Gorenje ploča GI6421BSC | Tip ploče: Indukcijska | Dimenzije (ŠxVxD): 59,5 cm x 5,4 cm x 52 cm
Saznaj više
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Powerboost | Da |
| Visina | 5.4 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 7.8 kg |
| Bruto težina | 8.3 kg |