Elica ploča s napom NIKOLA TESLA PRIME S+ BL/A/83ID EK000503652
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 3.549,00 KM
- Cijena
- 2.479,00 KM
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Elica indukcijska ploča sa napom NikolaTesla Prime S+ BL/A/83
Napredne funkcije za jednostavno kuhanje:
- AutoCapture: automatski prepoznaje aktivnost kuhanja i samostalno prilagođava snagu usisavanja bez potrebe za ručnim podešavanjem.
- Bridge funkcija: spaja dvije zone kuhanja u jednu veću površinu – savršeno za velike lonce i tave.
- Praktična rešetka: liveno željezna rešetka preko središnje nape služi kao stalak za posuđe kada napa nije aktivna.
- Regenerativni filteri: filteri za mirise i masnoću se lako vade odozgo i mogu se regenerisati (do 5 godina vijeka).
- Sistem za odvod tekućine: ventil za izbacivanje prolivenih tekućina osigurava čistoću i dugotrajnost uređaja.
Tehničke specifikacije
- Dimenzije: 83 × 51,5 × 25 cm
- Ugradbeni isječak: 75 × 49 cm
- Završna obrada: Crno staklo + liveno gvožđe
- Tip rada: Odvod / filtracija (reciklaža)
- Usisna snaga: Do 620 m³/h (pojačano)
- Nivo buke: 44 – 63 dB (odvod) / 49 – 69 dB (reciklaža)
- Usisna brzina: 5,1 m/s
- Snaga nape: 160 W
- Snaga ploče: 7,2 kW
- Ograničenje snage: 3,1 – 4,5 kW
- Napon: 220 – 240 V
- Zone kuhanja: 4 (različite dimenzije: Ø160 – Ø210 mm)
- Kontrola: 9P+B dodirom (ploča) / 4S+B (napa)
- Garancija: 2 godine
📌 Produži svoju garanciju na 5 godina!
Uživaj u dodatnoj sigurnosti uz produženu garanciju! Ukoliko želiš produžiti garanciju svog uređaja na 5 godina, dovoljno je da registruješ proizvod u roku od 90 dana nakon kupovine na sljedećem linku:
➡️ https://registerproduct.elica.com/HR-en
| Brand | Elica |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Da |
| Powerboost | Da |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 29 cm |
| Širina | 83 cm |
| Dubina | 51.5 cm |