Electrolux sušilica EW6D283YEID EK000645081
Electrolux sušilica EW6D283YEID: EK000645081
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- Cijena
- 1.399,00 KM
Electrolux sušilica EW6D283YE | Energetska klasa: A++ | Kapacitet: 8 kg | Tip sušilice: Kondenzacijska sa toplotnom pumpom | Dimenzije (ŠxVxD): 59,6 cm x 85 cm x 63,8 cm
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
2 + 3 godine garancije uz online prijavu
Kupovinom Electrolux ugradbenog aparata, štednjaka, perilice posuđa, mašine za veš, sušilice, perilice-sušilice, frižidera ili zamrzivača, ostvarujete pravo na produženu garanciju od 3 godine.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na ovom linku.
| Brand | Electrolux |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | A++ |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska s toplinskom pumpom |
| Kapacitet sušenja | 8 kg |
| Potrošnja električne energije | 235 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 178 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | B |
| Buka (dB) | 66 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Program jednostavnog peglanja | Da |
| Program brzog sušenja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.6 cm |
| Dubina | 63.8 cm |