Beko sušilica BMTD37146WID EK000700370
Beko sušilica BMTD37146WID: EK000700370
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane VIVAX, Beko i Philips proizvode.
Akcija traje od 25. maja do 1. juna. Ponudu pogledajte ovdje.
- 1.099,00 KM
- Cijena
- 859,00 KM
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
816,05 KM
Beko sušilica BMTD37146W | Energetska klasa: A++ | Kapacitet: 7 kg | Tip sušilice: Kondenzacijska sa toplotnom pumpom | Širina x Visina x Dubina: 59,8 x 84,6 x 54,5 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.06.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Beko |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | A++ |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska s toplinskom pumpom |
| Kapacitet sušenja | 7 kg |
| Potrošnja električne energije | 212 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 169 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | B |
| Buka (dB) | 64 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 15 |
| Program brzog sušenja | Da |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće (AutoDry) | Ne |
| Program Refresh | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.6 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 54.5 cm |
| Neto težina | 39.5 kg |
| Bruto težina | 40.5 kg |