Beko štednjak FSE 66000 GSID EK000339154
Beko štednjak FSE 66000 GSID: EK000339154
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 739,00 KM
- Cijena
- 669,00 KM
Beko štednjak FSE 66000 GS | Tip štednjaka: Električni | Broj funkcija pećnice: 6 | Zapremina pećnice: 66 l | Dimenzije (ŠxVxD): 60 cm x 85 cm x 60 cm
Saznaj više
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Štednjaci |
| Brand | Beko |
| Garancija | 5 god |
| Tip štednjaka | električni |
| Energetska klasa | A |
| Poklopac | Bez poklopca |
| Volumen pećnice | 66 l |
| Tip pećnice | Električna |
| Broj funkcija pećnice | 6 |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 46.5 kg |
| Bruto težina | 50.1 kg |