Gorenje perilica-sušilica WD2A854ADSID EK000466279
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Plati American Express karticom Intesa Sanpaolo Banke i ostvari dodatnih 15% popusta!
Popust se automatski obračunava u posljednjem koraku kupovine, nakon unosa podataka s kartice.
Akcija traje od 8. do 11. maja u 9:00 sati.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Uz kupovinu ovog uređaja poklanjamo vam čak 4 pakovanja Vesh kapsula za pranje veša - 2x White Power i 2x Color Power (14 komada u pakovanju), ukupno za do 56 pranja, odnosno i do nekoliko mjeseci korištenja.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.049,00 KM
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 2+3 god |
| Tip proizvoda | Perilice - sušilice rublja |
| Energetska klasa perilice sušilice | D |
| Energetska klasa perilice | A |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Kapacitet sušenja | 5 kg |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Potrošnja električne energije pri pranju i sušenju (na 100 ciklusa) | 266 kWh |
| Potrošnja električne energije pri pranju (na 100 ciklusa) | 47 kWh |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja i sušenja | 0 l |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja | 42 l |
| Buka (dB) | 74 dB |
| Punjenje | Prednje |
| Vrsta motora | Inverter |
| Broj programa | 15 |
| Parni program | Da |
| Program brzog pranja | Da |
| Program Refresh | Ne |
| Program jednostavnog peglanja | Da |
| Program brzog sušenja | Ne |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće (AutoDry) | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Aquastop | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 54 cm |
| Neto težina | 60 kg |
| Bruto težina | 63 kg |