VIVAX HOME mašina za veš WFL-141012CIID EK000727778
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 764,00 KM
- Cijena
- 649,00 KM
Dostavljamo već od 03.04.2026
Garancija: 3+2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Uz kupovinu i registraciju VIVAX mašine za veš s prednjim punjenjem, sušilice ili perilice-sušilice ostvarujete ukupno 5 godina garancije.
Registraciju je potrebno izvršiti u roku od 30 dana od datuma kupovine.
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME mašina za veš WFL-141012CI
VIVAX WFL-141012CI inverter mašina za pranje veša kapaciteta 10 kg namijenjena je većim domaćinstvima koja traže snažan i efikasan uređaj. Brzina centrifuge do 1400 o/min, veliki LED ekran i 12 programa pranja omogućuju precizno prilagođavanje svakoj vrsti tkanine. Program "Brzo pranje 15 min" idealan je za lagano zaprljanu odjeću, dok funkcija pare i program "Drum Clean" osiguravaju dubinsko čišćenje i higijenu bubnja.
| Brand | Vivax |
| Garancija | 3+2 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 10 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Broj programa | 12 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 60 cm |