Tesla mašina za veš WF91480TSID EK000645613
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 885,00 KM
- Cijena
- 669,00 KM
Dostavljamo već od 15.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Tesla mašina za veš WF91480TS
Energetski razred A
Prema novim oznakama energetske efikasnosti, ovaj uređaj pripada najvišem energetskom razredu, A.

Steam Care
Naša nova funkcija Steam Care generiše toplu paru koju možete vidjeti unutar bubnja prije glavnog dela određenih ciklusa pranja – što rezultira stručnim čišćenjem i dezinfekcijom, kao i boljim performansama pranja.
Inverter motor
Ova Tesla mašina za veš ima inverter motor koji radi bez četkica, i može da uštedi do 70% električne energije, smanji nivo buke za do 10.4%, i traje više od 10 godina.

Inteligentno pranje
Ova veš mašina može automatski da prilagodi podešavanja ciklusa prema težini punjenja i različitim drugim faktorima, što proces čini još praktičnijim.
Bubanj sa dijamantskom teksturom
Kako bi obezbijedila 360° profesionalnu negu za vaš veš, nova šara bubnja pomaže mašini da brzo i efikasno ukloni mrlje, kao i da smanji mogućnost cepanja tkanina.

Čišćenje na visokoj temperaturi
Možete prati određenu garderobu od pamuka ili lana na 90-95°C, što omogućava temeljno čišćenje i pomaže u uklanjanju bakterija, štiteći zdravlje vaše porodice.
- Kapacitet pranja: 9 kg
- Obrtaji centrifuge: 1400
- Energetski razred: A
- Dimenzije Š x D x V (cm): 60 x 57 x 85
- Display: LED
- Broj programa: 14
- Odloženi start: 3-24h
- Nivo buke (centrifuga): 62
| Brand | Tesla |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Siva |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 60 l |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 76 kWh |
| Buka (dB) | 62 dB |
| Broj programa | 14 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Neto težina | 67 kg |
| Bruto težina | 73 kg |