TCL mašina za veš FF0924WA2ID EK000860726
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 779,00 KM
- Cijena
- 685,00 KM
Dostavljamo već od 03.06.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
TCL produžena garancija: 2 + 3 godine
Budite sigurni s odabirom jer vam TCL i eKupi poklanjaju dodatne 3 godine garancije.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.tcl-promotion.com/ba.
TCL mašina za veš FF0924WA2
TCL FF0924WA2 je moderna mašina za veš kapaciteta 9 kg, idealna za veća domaćinstva i svakodnevno efikasno pranje. Zahvaljujući BLDC inverter motoru, radi tiše, troši manje energije i pruža dugotrajan rad. Funkcije poput pranja parom, brzog pranja za 15 minuta i čišćenja bubnja osiguravaju higijenski čist i svjež veš uz maksimalnu praktičnost korištenja.
Digitalni inverterski motor (BLDC motor)
Tehnologija digitalnog invertera optimizuje količinu veša za ekonomičnost, a dugotrajni motori bez četkica pomažu vam da ostanete u okviru budžeta.
Dodatna ušteda energije
Mašina za pranje veša klase A-10% znači manju potrošnju energije, poboljšanje efikasnosti performansi i mnogo je ekološki prihvatljivija.
Inteligentna kombinacija protoka vode
U zavisnosti od različitih materijala i stepena zaprljanosti odjeće, detektujte različite postupke putem profesionalnog inteligentnog izračuna kako biste preciznije očistili odjeću.
Brzi ciklus vam štedi vrijeme
Upravljajte svojim svakodnevnim poslovima pranja rublja za samo 15 minuta, uštedite vrijeme i povećajte praktičnost.
Čišćenje bubnja
Čišćenje bubnja je ciklus samočišćenja koji zagrijava vodu do 80-90°C kako bi uklonio plijesan, bakterije i nakupljenu prljavštinu iz bubnja i brtve vrata. Ovo produžava vijek trajanja mašine i osigurava svježiju odjeću sa smanjenim rizikom od nakupljanja neugodnih mirisa i bakterija.
Dodaj odjevni predmet
Bez napora pauzirajte i lako dodajte odjeću bez dosadne potrebe za zaustavljanjem i ponovnim pokretanjem ciklusa.
Tiho pranje
Isključite zvuk tipki i zvuk upozorenja kako bi mašina za pranje veša radila tiho, kako biste izbjegli ometanje svakodnevnog života i osigurali mirno okruženje za odmor.
| Brand | TCL |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 60 l |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 44 kWh |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 50 l |
| Broj programa | 16 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 56 cm |
| Neto težina | 64 kg |
| Bruto težina | 67 kg |