Turbo brzina
Turbo Speed način rada ubrzava ciklus pranja bez ugrožavanja kvaliteta. Kada je funkcija aktivirana, moguće je podesiti i trajanje brzog pranja na 15 ili 30 minuta.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Dostavljamo već od 03.06.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Budite sigurni s odabirom jer vam TCL i eKupi poklanjaju dodatne 3 godine garancije.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.tcl-promotion.com/ba.
TCL FF0844WA0 je moderna i štedljiva mašina za veš sa BLDC inverter motorom, dizajnirana za brzo, tiho i higijensko pranje. Zahvaljujući funkcijama poput pranja parom, Turbo Speed brzog ciklusa i Wi-Fi upravljanja, pruža praktičnost, pouzdane rezultate i svjež veš za svakodnevnu upotrebu.
Turbo Speed način rada ubrzava ciklus pranja bez ugrožavanja kvaliteta. Kada je funkcija aktivirana, moguće je podesiti i trajanje brzog pranja na 15 ili 30 minuta.
Funkcija automatski prilagođava temperaturu vode i pokrete bubnja za tri česte tvrdokorne mrlje: ulje, vino i sok. Tako štedi vrijeme i olakšava svakodnevno pranje.
Ciklus protiv grinja koristi pranje na visokoj temperaturi kako bi pomogao u efikasnom uklanjanju grinja iz odjeće i posteljine. Idealan je za korisnike koji žele dodatni nivo higijene.
Para se generiše s dna bubnja, tako da odjeća bude ravnomjerno izložena pari tokom pranja. Ova funkcija pomaže u temeljitijem čišćenju i boljoj higijeni veša.
Energetska klasa A-25% donosi manju potrošnju energije i bolju efikasnost u svakodnevnom radu. Praktično rješenje za korisnike koji žele snažno pranje uz niže troškove korištenja.
MAGIC Flow™ prilagođava pranje različitim vrstama materijala i nivou zaprljanosti. Inteligentni proračun pokreta bubnja pomaže da odjeća bude efikasnije i pažljivije oprana.
Kombinacijom visoke temperature i pare, EBS sistem doprinosi higijenskom pranju i pomaže u smanjenju bakterija na odjeći. Posebno je koristan za peškire, posteljinu i svakodnevni porodični veš.
Nakon završetka ciklusa pranja, activeFresh periodično okreće veš do 10 sati kako bi se smanjilo gužvanje i zadržala svježina. Korisno kada veš ne možete odmah izvaditi iz mašine.
Program samočišćenja zagrijava vodu do 80-90°C kako bi pomogao u uklanjanju nečistoća, bakterija i neugodnih mirisa iz bubnja i brtve vrata. Time se održava svježina i produžava vijek trajanja uređaja.
Uz TCL Home aplikaciju možete jednostavnije upravljati mašinom, pratiti rad i koristiti dodatne pametne opcije. Praktično rješenje za modernu svakodnevnu upotrebu.
| Brand | TCL |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 53 l |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 35 kWh |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 48 l |
| Broj programa | 15 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 61 kg |
| Bruto težina | 65 kg |