LG mašina za veš F4X1009NWKID EK000822396
LG mašina za veš F4X1009NWKID: EK000822396
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.099,00 KM
- Cijena
- 1.045,00 KM
LG mašina za veš F4X1009NWK | Energetska klasa: A | Kapacitet: 9 kg | Broj obrtaja: 1400 | Motor: Inverter | Širina x Visina x Dubina: 60 x 85 x 55 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 13.04.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | LG |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 49 kWh |
| Buka (dB) | 75 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 50 l |
| Broj programa | 10 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 58 kg |
| Bruto težina | 62 kg |