LG mašina za veš F2WR508SBMID EK000580197
LG mašina za veš F2WR508SBMID: EK000580197
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Uz kupovinu ovog uređaja poklanjamo vam čak 4 pakovanja Vesh kapsula za pranje veša - 2x White Power i 2x Color Power (14 komada u pakovanju), ukupno za do 56 pranja, odnosno i do nekoliko mjeseci korištenja.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.049,00 KM
- Cijena
- 929,00 KM
Poklon Vesh kapsule
Dostavljamo već od 28.04.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | LG |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 47.5 cm |
| Neto težina | 56 kg |
| Bruto težina | 60 kg |