Hisense mašina za veš WF3S8043BW3ID EK000847651
Hisense mašina za veš WF3S8043BW3ID: EK000847651
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 799,00 KM
- Cijena
- 715,00 KM
Hisense mašina za veš WF3S8043BW3 | Energetska klasa: A | Kapacitet: 8 kg | Broj obrtaja: 1400 | Motor: Inverter | Širina x Visina x Dubina: 59,5 x 84,5 x 51 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 11.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Produžena garancija
5 godina sigurnosti uz Hisense
Registrujte svoj uređaj i aktivirajte produženu garanciju - potvrda stiže direktno na vaš email.
Frižideri - 5 godina garancije + do 10 godina na Inverter kompresor
Mašine za pranje i sušenje - 5 godina garancije + do 10 godina na Inverter motor
Registraciju izvršite putem cc.hisense.com/ba/garancija i dobijte certifikat putem emaila.
Važno: registracija mora biti završena u roku od 8 sedmica (56 dana) od datuma kupovine.
Važno: registracija mora biti završena u roku od 8 sedmica (56 dana) od datuma kupovine.
| Brand | Hisense |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 33 kWh |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 36 l |
| Broj programa | 18 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 51 cm |
| Neto težina | 58 kg |
| Bruto težina | 59.5 kg |