Candy mašina za veš TCAS275D3-SID EK000849177
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 699,00 KM
- Cijena
- 599,00 KM
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Candy mašina za veš TCAS275D3-S
7 kg, 1200 RPM, Klasa C, 17 programa, Š x D x V (mm) 405x600x860
- hOn aplikacija
- Posebni ciklusi
- Funkcija pare
- Smart Drum
- Inovativni dizajn
- C energetska klasa

ProWash 300
Nova Candy ProWash 300 Top Loader linija podići će brigu o vešu na sljedeći nivo! Sa novim ciklusom od 49 minuta zajedno sa novom tehnologijom Quick&Clean, možete oprati puno opterećenje za manje vremena bez odricanja od performansi. Osim toga, sa Instant Door Opening funkcijom i hOn aplikacijom, iskustvo pranja veša postaje intuitivno i smart!

Uživajte u smart mogućnostima putem hOn aplikacije
Da li želite besprijekorne rezultate pranja i prilagođene funkcije za vaš veš? hOn aplikacija je vaš najveći saveznik u brizi o vešu! Putem aplikacije imate mogućnost biranja između više od 60 dodatnih ciklusa, optimizaciju potrošnje i praćenja performansi mašine za pranje veša tokom vremena. Štaviše, možete upravljati i kontrolisati vaš uređaj u bilo kom trenutku, čak i van kuće, ali i dobiti obaveštenje kada se ciklus završi.

Posebni ciklusi pranja
"Ovo je mašina za pranje veša koja bi trebalo da odgovara vašem životnom stilu, a ne obrnuto! Nova Candy ProWash linija dolazi sa nekoliko opcija za vaše svakodnevno pranje veša: - Single item program, za pranje manje odeće uz uštedu energije i vode, bez ugrožavanja performansi; - Noćno pranje, izuzetno tiho kako bi se omogućio tihi rad vaše mašine tokom noći; - Drum Clean, za efikasno čišćenje bubnja - eliminiše prljavštinu, neprijatne mirise i bakterije."

Očuvajte vaše omiljene odevne komade uz funkciju pare
Odeća vam je predugo stajala u ormaru? Iskoristite moć pare da je osvježite i dezinfikujete. Sa našim Smart Steam, Steam Hygiene Plus i Easy Iron Plus programima, vaša odjeća će uvijek izgledati svježe, čisto i očuvano.

Smart Door opening funkcija
Podignite svoje iskustvo pranja veša na viši nivo dok optimizujete prostor u vašem domu! Sa našim inovativnim sistemom otvaranja vrata, moći ćete da punite i praznite vašu mašinu bez napora i na najbezbijedniji mogući način.

Smart mogućnosti uz inovativni dizajn
Dizajn ovih uređaja je veliki plus, stvoren je kako bi obezbijedio dugotrajnost i smanjio vibraciju i buku. Osim toga, zahvaljujući poboljšanom korisničkom interfejsu, moći ćete lako da pristupite informacijama i upoznate jedinstveno korisničko iskustvo.

C energetska klasa efikasnosti
Zahvaljujući poboljšanoj energetskoj efikasnosti, Candy Top Loader može da dostigne C energetsku klasu za dodatne uštede.
| Naziv proizvoda / Kod | TCAS275D3-S |
| Šifra proizvoda | 31020154 |
| Bar kod | 8059019093659 |
| Proizvođač | Candy Hoover Group S.r.l. |
| Kapacitet pamuka (kg) - Novo (2010/30/EC) | 7 |
| Maksimalna brzina centrifuge (rpm) | 1200 |
| Vrsta punjenja | Odozgo |
| IoT App | hOn |
| Povezanost | Napredna tehnologija povezivanja i daljinske kontrole (Wi-Fi + Bluetooth) |
| Materijal bubnja | Nerđajući čelik |
| Otvaranje bubnja | Gentle Touch nežno |
| Zapremina bubnja (l) | 46 |
| Motor | AC |
| Kontrolna ploča | 5-cifreni |
| Glavne karakteristike | Mix Power System+ |
| Vrsta utikača | Schuko |
| Napon (V) | 220-240 |
| Broj programa | 17 |
| Vodena para | Da |
| Odloženi start | Da (do 24h) |
| Boja uređaja | Bijela |
| Boja / materijal ručke | Bijela |
| Boja selektora programa | Bijela |
| Klasa energetske efikasnosti | C |
| Indeks efikasnosti centrifuge-sušenja | B |
| Izmerena potrošnja energije [100 ciklusa, eko 40-60] | 59 |
| Trajanje programa za procenjeni kapacitet | 3:28 |
| Nivo buke centrifuge po klasifikaciji EN 60704-3 | 79 |
| Klasa emisije akustične buke | C |
| Potrošnja vode | 42 |
| Visina uređaja (mm) | 860 |
| Širina uređaja | 405 |
| Dubina uređaja | 600 |
| Visina upakovanog uređaja (mm) | 890 |
| Širina upakovanog uređaja (mm) | 480 |
| Dubina upakovanog proizvoda (mm) | 650 |
| Bruto težina (kg) | 57 |
| Neto težina (kg) | 55,5 |
| Brand | Candy |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | C |
| Vrsta motora | Standardni |
| Punjenje | Gornje |
| Kapacitet pranja | 7 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1200 okr/min |
| Volumen bubnja | 46 l |
| Buka (dB) | 79 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 42 l |
| Broj programa | 17 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 86 cm |
| Širina | 40.5 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 55.5 kg |
| Bruto težina | 57 kg |