Candy mašina za veš GD 27SSB7-S ProWash 300ID EK000859897
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Kupovinom odabranih Candy i Haier uređaja ostvarujete 50% popusta na montažu. Umjesto redovnih 95 KM, montažu plaćate samo 47,50 KM.
Kako biste iskoristili pogodnost, uslugu montaže potrebno je dodati u košaricu.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 629,00 KM
- Cijena
- 529,00 KM
Montaža u pola cijene!
Dostavljamo već od 01.06.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Candy mašina za veš GD 27SSB7-S
Samostojeća, 7 kg, 1200 RPM, Klasa A, Bijela, 16 programa, Š x D x V (mm) 595x450x850
- Snaga i 15% veća efikasnost u jednom
- Tanak dizajn, maksimalne performanse pranja
- Brzo pranje
- Dugotrajnost od 20 godina
- ProActive Wash
- Hygienic tehnologija
- Tiho pranje
- Novi bubanj za nežnu negu vaše odeće
ProWash 300
Upoznajte novu Candy ProWash 300 liniju: brzu, pametnu i dugotrajnu. Birajte između mnoštva programa, rešite se naborane odeće uz Easy Iron funkciju i dozvolite Smart tehnologiji da prilagodi podešavanja za najjednostavnije iskustvo brige o vešu ikada. Candy ProWash 300 - dizajnirana da vas prati u korak uz testiranu dugotrajnost do 20 godina.
15% efikasniji od klase A
Uz smanjenu potrošnju energije, Candy je 15% efikasniji od standardne mašine za pranje veša klase A.
Ekstra tanak dizajn koji se prilagođava vašem prostoru
Sa svojom ekstra tankom dubinom, savršeno se uklapa u manje prostore, a istovremeno pruža kompletne performanse pranja za vašu svakodnevnu udobnost.
Brzi ciklusi
Ova mašina poseduje brze programe pranja od 14 do 59 minuta te će se lako i jednostavno uklopiti u vašu svakodnevnu rutinu brige o vešu.
Testirana da traje 20 godina
Zahvaljujući svojoj robusnoj strukturi i visokokvalitetnim materijalima od kojih je sačinjena, Candy ProWash linija je testirana da traje 20 godina*. *Interni test izdržljivosti na 4000 ciklusa
ProActive Wash tehnologija
Da li ste spremni da budete pobednik u bilo kom izazovu pranja? Koristeći novu ProActive Wash tehnologiju i njen jedinstveni sistem ubrizgavanja vode, može obezbediti ravnomerno, brzo i efikasno ispiranje, kao i optimalno tretiranje svih tkanina, čak i tokom brzih ciklusa.
Maksimalna higijena unutrašnjih delova mašine
Više higijene uz novi Candy ProWash 300, zahvaljujući Clean Shield™* zaštiti, koja štiti od bakterija i buđi, kao i Smart Spray funkciji, koja čisti vrata i zaptivku od ostataka deterdženta pomoću sistema ubrizgavanja vode. *Guma vrata sadrži biocidni dodatak na bazi cink-piritiona, koji se koristi za sprečavanje razvoja mikroorganizama na površini materijala.
Moćno pranje bez stvaranja buke
AI Silent Motion prilagođava rotaciju bubnja, usklađujući vibracije vašeg uređaja za tiho pranje, dok ujedno neguje vašu odeću i obezbeđuje optimalnu efikasnost u radu.
Nežni bubanj
Soft Drum bubanj kombinuje snažan efekat čišćenja sa maksimalnim performansama — poboljšano delovanje deterdženta, manje trenja i manje gužvanja obezbeđuju najbolju negu i potpunu zaštitu vaše garderobe tokom ciklusa pranja.
| Naziv proizvoda / Kod | GD 27SSB7-S |
| Šifra proizvoda | 31020892 |
| Bar kod | 8059019114149 |
| Proizvođač | Candy Hoover Group S.r.l. |
| Kapacitet pamuka (kg) - Novo (2010/30/EC) | 7 |
| Maksimalna brzina centrifuge (rpm) | 1200 |
| Ugradna / Samostojeća | Samostojeća |
| Vrsta punjenja | Prednje |
| IoT App | None |
| Kontrolna ploča | LED + BUTTONS |
| Motor | Inverter |
| Materijal bubnja | Nerđajući čelik |
| Zapremina bubnja (l) | 39 |
| Vrsta utikača | Schuko |
| Napon (V) | 220-240 |
| Povezanost | Nema |
| Broj programa | 16 |
| Odloženi start | Da (do 24h) |
| Vodena para | Da |
| Boja uređaja | Bela |
| Boja / display | Bela |
| Boja / Materijal vrata | Crno |
| Klasa energetske efikasnosti | A |
| Indeks efikasnosti centrifuge-sušenja | B |
| Izmerena potrošnja energije [100 ciklusa, eko 40-60] | 38 |
| Trajanje programa za procenjeni kapacitet | 3:28 |
| Potrošnja vode | 37 |
| Nivo buke centrifuge po klasifikaciji EN 60704-3 | 72 |
| Klasa emisije akustične buke | A |
| Visina uređaja (mm) | 850 |
| Širina uređaja | 595 |
| Dubina uređaja | 450 |
| Cabinet depth mm (without pipes and door) | 424 |
| Visina upakovanog uređaja (mm) | 880 |
| Širina upakovanog uređaja (mm) | 649 |
| Dubina upakovanog proizvoda (mm) | 544 |
| Neto težina (kg) | 55 |
| Bruto težina (kg) | 57 |
| Brand | Candy |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 7 kg |
| Dubina perilice rublja | Plitka |
| Broj okretaja | 1200 okr/min |
| Volumen bubnja | 39 l |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 37 l |
| Broj programa | 16 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 45 cm |
| Neto težina | 55 kg |
| Bruto težina | 57 kg |