VIVAX HOME perilica posuđa DWB-450952CID EK000556155
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 599,00 KM
- Cijena
- 579,00 KM
Dostavljamo već od 03.04.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Uz kupovinu bilo kojeg VIVAX ugradbenog aparata i jednostavnu registraciju ostvarujete ukupno 5 godina garancije.
Registraciju je potrebno izvršiti u roku od 30 dana od datuma kupovine.
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME perilica posuđa DWB-450952C
VIVAX DWB-450952C je ugradbena perilica posuđa širine 45 cm koja pruža odličan balans kapaciteta i kompaktnosti, idealna za manja domaćinstva. Sa 5 programa pranja, podesivom gornjom korpom i praktičnim rasporedom košara, omogućava jednostavno slaganje i efikasno pranje posuđa. Funkcije pola punjenja, odgođenog starta i AquaStop zaštite osiguravaju uštedu energije, fleksibilnost i sigurnost u svakodnevnoj upotrebi.
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Garancija | 3 god |
| Boja | Srebrna |
| Brand | Vivax |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 70 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9 l |
| Buka (dB) | 49 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 9 |
| Broj programa | 5 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Ne |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 81.5 cm |
| Širina | 44.8 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 30.5 kg |
| Bruto težina | 36 kg |