Gorenje perilica posuđa GV16DID EK000594372
Gorenje perilica posuđa GV16DID: EK000594372
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- Cijena
- 949,00 KM
Gorenje perilica posuđa GV16D | Energetska klasa: D | Buka: 44 dB | Postavljanje proizvoda: Ugradbena | Dimenzije (ŠxVxD): 59,8 cm x 81,6 cm x 55,5 cm
Saznaj više
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Garancija | 5 god |
| Brand | Gorenje |
| Energetska klasa | D |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 11 l |
| Buka (dB) | 44 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 16 |
| Brzi program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Da |
| Aquastop | Da |
| Visina | 81.6 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 55.5 cm |
| Neto težina | 30.5 kg |
| Bruto težina | 32.5 kg |