Electrolux perilica posuđa EEM48200IXID EK000807029
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Kupovinom velikih Electrolux aparata ostvarujete pravo na besplatan unos u stan na području Sarajeva i Istočnog Sarajeva, dok je za ostatak BiH osigurana besplatna dostava.
Odaberite opciju "Dostava i unos u stan – 0,00 KM".
Akcija traje od 4. do 31. maja.
- 1.219,00 KM
- Cijena
- 1.099,00 KM
Besplatan unos u stan
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 25.05.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
2 + 3 godine garancije uz online prijavu
Kupovinom Electrolux ugradbenog aparata, štednjaka, perilice posuđa, mašine za veš, sušilice, perilice-sušilice, frižidera ili zamrzivača, ostvarujete pravo na produženu garanciju od 3 godine.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na ovom linku.
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | - |
| Brand | Electrolux |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 10.5 l |
| Buka (dB) | 44 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 14 |
| Broj programa | 8 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Da |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 81.8 cm |
| Širina | 59.6 cm |
| Dubina | 57.5 cm |