Candy perilica posuđa CI1C7SB1FAID EK000855631
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 799,00 KM
- Cijena
- 689,00 KM
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Candy perilica posuđaCI1C7SB1FA
Ugradbena, 11 broj kompleta, C Klasa, Napredna tehnologija povezivanja i daljinske kontrole (Wi-Fi + BLUETOOTH®), Š x D x V (mm) 448x559x816
- Speed-Drive Inverter Motor
- 35’ Wash&Dry ciklus
- hOn aplikacija
- Automatski ciklusi
- Senzor zaprljanosti
- Smart Load senzor
- Odloženi start do 24h
- Smart Text Displej
- Sklopive police
- C energetska klasa
- 11 kompleta posuđa
- Treća korpa
- Half Load opcija
- Smart sistem otvaranja vrata
- Maksimalna bezbednost
Candy Rapidò
Iskusite Candy Rapido', revolucionarnu mašinu za sudove širine 45 cm s brzim programima i daljinskim upravljanjem preko hOn aplikacije - idealnu za savremene kuhinje. Njen inovativni dizajn, brzi programi i povezanost olakšavaju vaš svakodnevni život, štedeći vreme i novac. Zahvaljujući Speed Drive Inverter Motoru, RapidÓ pere i suši posuđe za samo 35 minuta. hOn aplikacija pruža savete za optimizaciju korišćenja mašine za sudove prema vašim potrebama. Candy Rapido' - jedinstveno iskustvo koje unapređuje vaš život, pružajući izuzetnu efikasnost performansi.
Speed-Drive Inverter Motor
Ove sudomašine pokreće novi SPEED-DRIVE INVERTER motor, najinovativniji i najizdržljiviji motor bez četkica, koji može da maksimizuje performanse čišćenja uz istovremeno smanjenje potrošnje energije.
35’ Wash&Dry ciklus
Uz najbrži Wash&Dry ciklus na tržištu, vaša Candy Rapido’ sudomašina omogućava vam pranje i sušenje posuđa za samo 35 minuta.
hOn aplikacija
Nova Candy Rapido' sudomašina je pametnija nego ikad zahvaljujući aplikaciji hOn. Zahvaljujući ovoj inovativnoj aplikaciji bićete obavešteni kada vaša sudomašina završi ciklus pranja ili kada joj je potrebno održavanje. Osim toga, dobićete savet kako da optimizujete punjenje ali i kako da postignete pravilan, efikasniji i brži ciklus za savršene rezultate štedeći istovremeno vreme i novac.
Automatski ciklusi
Zahvaljujući specijalnim senzorima, nova Candy Rapido' sudomašina može putem automatskih programa da prilagodi trajanje i temperaturu ciklusa u zavisnosti od opterećenja i nivoa zaprljanosti posuđa.
Senzor zaprljanosti
Mašina za pranje sudova ima senzor zaprljanosti koji analizira turbidnost vode tokom svih faza programa. Zahvaljujući ovom senzoru, parametri ciklusa pranja se automatski prilagođavaju nivou zaprljanosti posuđa. Odlični rezultati pranja su zagarantovani, uz istovremenu optimizaciju potrošnje vode i energije.
Smanjite potrošnju uz Smart Load senzor
Programi pranja su optimizovani zahvaljujući pametnom senzoru koji podešava parametre pranja prema trenutnom kapacitetu posuđa. Mašina za pranje sudova je u stanju da proceni opterećenje i automatski prilagodi vodu, temperaturu i vreme trajanja programa kako bi regulisala i optimizovala potrošnju energije i vode. Na taj način se obezbeđuje efikasan i ekološki prihvatljiv proces pranja.
C energetska klasa efikasnosti
Zahvaljujući kombinaciji inovativnog Invertera motora i specijalno kreiranih sistema za pranje, štedite energiju i vreme bez odricanja od performansi pranja.
11 kompleta posuđa u 45 cm
Candy mašina za sudove prva je SLIM mašina na tržištu koja nudi efikasno pranje 11 kompleta sudova.
Treća korpa
Treća korpa opremljena je smart legendom, koja jasno ukazuje na to gde treba postaviti pribor za jelo kako bi se postigli najbolji rezultati čišćenja.
Odloženi start do 24h
Ova Candy Rapido' sudomašina vam daje mogućnost da odložite vreme početka ciklusa pranja do 24h.
Half Load opcija
Izaberite Half Load opciju, ukoliko nemate dovoljno posuđa za punu mašinu i smanjite potrošnju energije i vode za do 10% bez odricanja od performansi.
Smart sistem otvaranja vrata
Pametni sistem otvaranja vrata može se izabrati na svim ciklusima pranja nove Candy Rapido linije sudomašina. Tokom faze sušenja, vrata će se automatski otvoriti za nekoliko centimetara, omogućavajući da vazduh cirkuliše unutar mašine za pranje sudova kako bi se omogućilo prirodno sušenje posuđa. Trajanje izabranog ciklusa će se promeniti kako bi se omogućila optimizacija temperatura koje se koriste tokom faze ispiranja i obezbedilo značajno smanjenje potrošnje energije.
Poboljšano korisničko iskustvo
Zahvaljujući intuitivnom Smart Text ekranu, informacije na maternjem jeziku na dohvat su ruke (naziv programa, trajanje i dodatne funkcije).
Sklopive police
Naša nova pametna korpa sada je opremljena novim sklopivim policama, koje vam omogućavaju da ih povlačite gore ili dole da biste dobili više prostora za svoje posuđe na najpametniji mogući način. Vaše posuđe, pa čak i najteži predmeti nikada nisu bili lakše oprani.
Maksimalna bezbednost
Nema potrebe da brinete uz Candy mašinu za pranje sudova! Zahvaljujući svom mehanizmu protiv prelivanja, dizajnirana je da garantuje najviši nivo sigurnosti. U slučaju greške ili kvara, sigurnosni ventil odmah zaustavlja protok vode kako bi se sprečilo prelivanje ili poplava.
| Naziv proizvoda / Kod | CI1C7SB1FA |
| Šifra proizvoda | 32901764 |
| Bar kod | 6925777875580 |
| Proizvođač | Candy Hoover Group S.r.l. |
| Kompleta | 11 |
| Ugradna / Samostojeća | Ugradna |
| Povezanost | Napredna tehnologija povezivanja i daljinske kontrole (Wi-Fi + BLUETOOTH®) |
| IoT App | hOn |
| Automatsko otvaranje vrata | Da |
| Treća korpa | Da |
| Podesiva gornja korpa | Yes |
| Sistem sušenja | Kondenzatorsko |
| Sklopive police | 1°+2° Rows from Back - Lower |
| Smart senzor sistem | Da |
| Elektronska kontrola dugmićima | 4 Digit |
| Šarke | Standardne |
| Maksimalna temperatura ulazne vode (°C) | 60 |
| Vrsta utikača | Schuko |
| Trenutno (A) | 10 |
| Napon (V) | 220-240 |
| Broj programa | 8 |
| Automatski programi | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Indikator završetka ciklusa | Da, mogućnost zvučnog signala |
| Svetlosni indikator nedostatka soli | Da |
| Svetlosni indikator nedostatka sjaja | Da |
| Odloženi start | 1-23 h |
| Antibakterijski filter (ABT) | Da |
| Standard Water Protection | Da |
| Trajanje programa [hh:mm] | 4:35 |
| Boja ( samo za ugradne proizvode) | Anthracite |
| Podesive nožice | Da |
| Klasa energetske efikasnosti | C |
| Klasa buke | C |
| Nivo buke (dB (A) re 1 pW | 47 |
| Potrošnja energije (100 ciklusa) | 63 |
| Potrošnja vode [po ciklusu] | 9 |
| Visina uređaja (mm) | 816 |
| Visina bez gornje ploče (mm) | 816 |
| Širina uređaja | 448 |
| Dubina uređaja | 559 |
| Visina upakovanog uređaja (mm) | 882 |
| Širina upakovanog uređaja (mm) | 510 |
| Dubina upakovanog proizvoda (mm) | 631 |
| Neto težina (kg) | 35 |
| Bruto težina (kg) | 38 |
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Garancija | 5 god |
| Boja | - |
| Brand | Candy |
| Energetska klasa | C |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9 l |
| Buka (dB) | 47 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 11 |
| Broj programa | 8 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Da |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 81.6 cm |
| Širina | 44.8 cm |
| Dubina | 55.9 cm |
| Neto težina | 35 kg |
| Bruto težina | 38 kg |