Beko perilica posuđa DVN05330WID EK000719070
Beko perilica posuđa DVN05330WID: EK000719070
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 719,00 KM
- Cijena
- 559,00 KM
Gorenje perilica posuđa DVN05330W | Broj setova posuđa: 13 | Broj programa: 5 | Energetska klasa: D | Buka: 49 dB | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Širina x Visina x Dubina: 59,8 x 85 x 60 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
!!!BLIC AKCIJAAAA!!!
Ne propustite BLIC AKCIJU kućanskih aparata sa popustima do 35% Akcija traje u periodu 03.04.-06.04.2026 u 09:00h Cijelu ponudu pogledaj ovdje
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | Beko |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 12.9 l |
| Buka (dB) | 49 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 13 |
| Broj programa | 5 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 42.4 kg |
| Bruto težina | 45.7 kg |