VIVAX HOME napa CHO-60CHA100T XID EK000601130
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Kupite VIVAX ugradbeni uređaj. Isprobajte ga 100 dana. Niste zadovoljni? Vraćamo Vam novac.
Detaljno pročitajte klikom na link ovdje.
- 199,00 KM
- Cijena
- 169,00 KM
100 dana za probu!
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 19.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Kupite odabrane modele VIVAX ugradbenih uređaja i ostvarite pravo na probni period od 100 dana.
Ako niste zadovoljni, ostvarujete pravo na povrat novca.
Uz kupovinu bilo kojeg VIVAX ugradbenog aparata i jednostavnu registraciju ostvarujete ukupno 5 godina garancije.
Registraciju je potrebno izvršiti u roku od 30 dana od datuma kupovine.
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME kuhinjska napa CHO-60CHA100T X
Sjaj i impresivnost u kuhinji - VIVAX kuhinjska napa CHO-60CHA100T X učinkovito uklanja pare i mirise prilikom pripreme hrane.
Snažan i učinkovit motor od 70 W uspješno izvlači sav neugodan miris i masnoće iz kuhinje.
Snažno LED svjetlo jednako raspršuje svjetlost duž cijele radne ploče.
Inox kućište lako se čisti i održava kao i troslojni aluminijski filteri masnoće, koji su perivi i u perilici posuđa.
Uz pomoć tri razine rada, performanse VIVAX kuhinjske nape CHO-60CHA100T X mogu se lako prilagoditi onome što se događa prilikom kuhanja.
Na najvišoj razini protoka zraka, napa uklanja i do 283 m3/h zraka iz prostora.
| SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| Tip nape | Kaminska |
| Snaga motora (W) | 100 |
| Broj razina protoka zraka | 3 |
| Kontrola | Mehanička |
| Osvjetljenje | LED |
| Vrsta filtera | Alu 3 slojeva |
| Energetska učinkovitost | D |
| Buka (min/max brzina) (dB) | 62/68 |
| Protok zraka (m³/h) | 283 |
| Promjer odvodnog priključka (cm) | 15 |
| Materijal | Inox |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzije (Š x V x D) (cm) | 59,6 x 66,0 - 87,0 x 45,3 |
| Dimenzije pakiranja (Š x V x D) (cm) | 65,0 x 53,8 x 24,0 |
| Masa uređaja (kg) | 5,0 |
| Napajanje | 220-240 V AC |
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Vivax |
| Boja | Inox |
| Tip nape | Podelementna |
| Energetska klasa | D |
| Buka (dB) | 70 dB |
| Visina | 65.7 cm |
| Širina | 45.3 cm |
| Dubina | 59.6 cm |