Končar napa NZ60MIBID EK000838923
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane Končar i Intex proizvode.
Akcija traje od 11. do 18. maja. Ponudu pogledaj ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 129,00 KM
- Cijena
- 109,00 KM
Dodatnih -5% u košarici
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
NZ60MIB kuhinjska napa, 60 cm, inox
Končar NZ60MIB je kompaktna i praktična kuhinjska napa širine 60 cm u inox izvedbi, idealna za manje i srednje kuhinje. Dizajnirana je za montažu na zid ili kuhinjski element, pružajući efikasno uklanjanje pare i mirisa tokom kuhanja.
Napa raspolaže sa 3 stepena isisavanja i maksimalnim kapacitetom od 190 m³/h, uz jednostavno upravljanje putem okruglih prekidača. LED rasvjeta omogućava bolju vidljivost radne površine, dok kompaktne dimenzije olakšavaju uklapanje u različite kuhinjske prostore.
- 3 nivoa snage usisavanja
- Kapacitet do 190 m³/h
- LED rasvjeta 1×1,5 W
- Jednostavno upravljanje (okrugli prekidači)
- Montaža na zid ili kuhinjski element
| OPĆE KARAKTERISTIKE | |
|---|---|
| Naziv proizvoda: | Končar napa NZ60MIB |
| Boja: | Inox |
| Broj artikla: | TJDC00 |
| EAN: | 3858884336749 |
| MJERE | |
| Dimenzije (V × Š × D): | 8 × 60 × 44 cm |
| Ugradnja: | Na zid ili element |
| ZNAČAJKE | |
| Broj motora: | 1 |
| Stupnjevi rada: | 3 |
| Kapacitet: | 190 m³/h |
| Upravljanje: | Okrugli prekidači |
| Rasvjeta: | LED 1×1,5 W |
| Filtar: | Filc/mrežica |
| PRIKLJUČAK | |
| Napon: | 220–240 V |
| Snaga: | 39,5 W |
| PAKIRANJE | |
| Dimenzije pakiranja: | 64 × 49,5 × 12,5 cm |
| Masa: | 4,5 / 5,7 kg |
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Končar |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Inox |
| Tip nape | Podelementna |
| Energetska klasa | B |
| Potrošnja električne energije | 21 kWh/annum |
| Buka (dB) | 62 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | E |
| Klasa učinkovitosti filtriranja masti | E |
| Klasa učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 3 |
| Promjer odvoda zraka | 12 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj (regularnoj) brzini | 190 m3/h |
| Display | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 8 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 44 cm |
| Neto težina | 4.5 kg |
| Bruto težina | 5.7 kg |