Faber napa Steelmax EV8 WH/X A80ID EK000653042
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- Cijena
- 849,00 KM
Dostavljamo već od 10.06.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Steelmax
Stvaranje kuhinjske nape ne znači samo njenu proizvodnju. To je puno više. To znači neumorno ulaganje sredstava, ideja i strasti u projekt. Znači smišljanje, skiciranje, dizajniranje, unaprijeđivanje. Napa je središte kuhinje i kao takva mora i može nuditi više i bolje.
Steelmax EV8 BK/X A80 — Ekstrakcijska/Filtracijska
5 godina jamstva

Intenzivan rad (brzina): funkcija koja aktivira maksimalan kapacitet izvlačenja zraka na 10 minuta, nakon čega se vraća na zadnju podešenu brzinu.

Mogućnost da se motor ugradi dalje od nape, daje veću slobodu pri dizajniranju napa te smanjuje buku u kuhinji.
| KARAKTERISTIKE | |
|---|---|
| Materijal i boja | Bijelo staklo |
| Širina (mm) | 800 |
| Energetski razred | B |
| Upravljanje | Touch control |
| Rasvjeta | 2 x LED |
| Filter masnoće | Metalni kasetni perivi filter |
| Promjer odvoda (mm) | 150/120 |
| Broj brzina | 3+boost |
| Kapacitet (m3/h) | 320-730 |
| Pritisak (Pa) | 240-520 |
| Snaga (W) | 145-250 |
| Bučnost (dB(A)) | 53-71 |
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Faber |
| Garancija | 5 god |
| Tip nape | Zidna |
| Energetska klasa | B |
| Potrošnja električne energije | 79 kWh/annum |
| Buka (dB) | 68 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | B |
| Klasa učinkovitosti filtriranja masti | F |
| Klasa učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 4 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj (regularnoj) brzini | 640 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 320 m3/h |
| Display | Da |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 0 cm |
| Širina | 80 cm |
| Dubina | 0 cm |
| Neto težina | 13.7 kg |
| Bruto težina | 18.8 kg |