Whirlpool frižider W84BE 72 X 2ID EK000549660
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- Cijena
- 1.909,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Whirlpool Vam pruža dodatne tri godine garancije.
Dodatnu garanciju možete ostvariti registracijom aparata na ovom linku, najkasnije 30 dana od dana kupovine.
Ukoliko ne registrujete aparat u roku, isti zadržava garanciju od 2 godine.
Tehničke specifikacije
Ovaj Whirlpool samostojeći frižider sa zamrzivačem ima: inox boju. Inox dizajn. No Frost tehnologiju, bez smrzavanja, koja efikasno sprečava nakupljanje leda u vašem zamrzivaču, smanjujući nivoe vlažnosti. Visoki uređaj koji odgovara potrebama vaše porodice. Staklene police s profilnim frontama, koje pružaju robusnost, eleganciju i dodatnu sigurnost.
DIMENZIJE
Visina proizvoda 1860
Širina proizvoda 840
Dubina proizvoda 750
Bruto kapacitet zamrzivača (l) 181
Hladnjak Bruto kapacitet (l) 407
PERFORMANSE
Klasa energetske efikasnosti E
Prosječna godišnja potrošnja energije u kilovat satu godišnje (kWh/a) 326
Star Rating ****
Period skladištenja u slučaju nestanka struje (h) 14
Snaga priključka (W) 220
Struja (A) 1,2
Prekidač za brzo hlađenje Da
Funkcija brzog zamrzavanja Da
Emisije akustične buke u vazduhu 41
STRUKTURNE KARAKTERISTIKE
Tip Samostojeći
Vrsta uređaja Kombinacija frižider-zamrzivač
Zbir zapremine zamrznutih odjeljaka 181
Kapacitet zamrzavanja (odjeljak sa 4 zvjezdice) 12
Ukupna zapremina proizvoda 588
Zbir zaprmine rashladnih odjeljaka 407
Tip upravljanja Elektronski
Proces odmrzavanja odeljka frižidera Automatski
Proces odmrzavanja odjeljka zamrzivača Bez smrzavanja
Broj ladica za zamrzavanje 2
Broj klapni za zamrzavanje 1
No frost Freezer
Broj temperaturnih zona 2
Broj podesivih polica u odeljku frižidera 2
Broj polica u odeljku frižidera 3
Termometar zamrzivača Digitalni
Termometar frižidera Digitalni
Signal upozorenja / Vizuelni kvar
Glavna boja proizvoda Inox
EAN kod8003437615740
Dužina kabla za napajanje (cm) 190
Odjeljak zamrzivača sa sistemom odvodnje otopljene vode Da
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Whirlpool |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Inox |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 588 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 409 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 181 l |
| Potrošnja električne energije | 326 kWh/annum |
| Buka (dB) | 41 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Da |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 186 cm |
| Širina | 84 cm |