VOX mini bar KS 0610 EID EK000641128
VOX mini bar KS 0610 EID: EK000641128
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- Cijena
- 225,00 KM
VOX mini bar KS 0610 E | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: Statički | Dimenzije (ŠxVxD): 44 cm x 51 cm x 47 cm
Saznaj više
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
VOX mini bar KS 0610 E
MiniBar
Tih, energetski efikasan i izuzetno praktičan. Zahvaljujući klasičnom dizajnu i svojoj kompaktnosti, mini bar se sa lakoćom uklapa u svaki prostor.

OSNOVNE FUNKCIJE:
- Boja: Bijela
- Garancija: 5 godina
- Neto zapremina zamrzivača: 175 l
- Vrsta kontrole: Mehanička
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
- Unutrašnjost frižidera: 1 polica, 1 polica s vratima, 1 pretinac za boce
- Godišnja potrošnja energije (kWh): 99 kWh
- Klimatska klasa: N/ST
- Neto zapremina uređaja: 41 l
- Nivo buke: 39 dB
- Rashladno sredstvo: R600a
- Reverzibilna vrata: Da
- Sistem hlađenja: Static
- Sistem za odmrzavanje: Manual
- Tihi rad: Da
DIMENZIJE I TEŽINA:
- Neto težina: 14 kg
- Količina utovara (40ftHC kontejner): 573 kom
- Dimenzije spakovanog uređaja (ŠxVxD): 460 x 528 x 510 mm
- Dimenzije uređaja (ŠxVxD): 440 x 510 x 470 mm
- Ukupna masa: 15 kg
| Brand | Vox |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 41 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 41 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 99 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 51 cm |
| Širina | 44 cm |
| Dubina | 47 cm |
| Neto težina | 14 kg |
| Bruto težina | 15 kg |