VIVAX HOME frižider DD-235E WID EK000689721
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Osigurali smo besplatnu dostavu u stan na području Sarajeva za sve VIVAX frižidere i zamrzivače.
Odaberi opciju "Dostava i unos u stan – 0,00 KM".
Dostava na adresu je besplatna za ostatak BiH.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 599,00 KM
- Cijena
- 509,00 KM
Besplatan unos u stan
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 03.04.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME frižider DD-235E W
VIVAX DD-235E W je veći brat popularnog modela DD-207E, namijenjen korisnicima kojima treba više prostora uz zadržavanje kompaktnih dimenzija. Ukupni kapacitet od 235 l, odvojeni zamrzivač sa 4 zvjezdice i praktičan raspored polica i ladica čine ga odličnim izborom za veće porodice. Energetski efikasan rad, promjenjiv smjer otvaranja vrata i klasičan bijeli dizajn omogućavaju lako uklapanje u svaki kuhinjski prostor.
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 235 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 194 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 41 l |
| Potrošnja električne energije | 333 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 159 cm |
| Širina | 55 cm |
| Dubina | 55 cm |