TCL frižider RF260BSE0ID EK000860729
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 719,00 KM
- Cijena
- 629,00 KM
Dostavljamo već od 05.06.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
TCL produžena garancija: 2 + 3 godine
Budite sigurni s odabirom jer vam TCL i eKupi poklanjaju dodatne 3 godine garancije.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.tcl-promotion.com/ba.
TCL frižider RF260BSE0
TCL RF260BSE0 je praktičan i kompaktan frižider sa zamrzivačem ukupne zapremine 260 litara, idealan za manje kuhinje i stanove. Zahvaljujući širini od samo 55 cm, lako se uklapa u ograničen prostor, dok podesive police i velika zona za boce omogućavaju jednostavnu organizaciju namirnica. LED rasvjeta pruža bolju preglednost uz manju potrošnju energije, a moderan dizajn sa udubljenim ručkama savršeno se uklapa u svaku kuhinju.
LED rasvjeta
Šta kažete na to da uživate u boljem vizualnom komforu unutar vašeg hladnjaka, a istovremeno smanjite račun za struju? LED osvjetljenje u vašem hladnjaku pomaže vam da postignete ovaj dvostruki cilj. Ova tehnologija koristi hladno svjetlo za osvjetljavanje svih odjeljaka vašeg hladnjaka.
Udubljena ručka
Nevidljiva ručka integrirana u vrata za elegantan i moderan dizajn. Bez previsa, bez vidljivih vijaka, savršeno poravnanje s kuhinjskim namještajem.
Podesive police
Podesive police vam daju slobodu da brzo organizujete prostor za skladištenje po želji, u skladu sa vašim potrebama za skladištenjem i veličinom hrane.
Kompaktna veličina - 55 cm
Sa optimiziranom širinom od 55 cm, ovaj hladnjak će se lako uklopiti u male kuhinje.
XL balkon za boce
Okvir za boce velikog kapaciteta na vratima može pohraniti često konzumirana pića, tako da možete uživati u hladnim i ukusnim napitcima u bilo kojem trenutku. Čak i velike boce pića koje su cijeloj porodici potrebne svaki dan mogu se lako smjestiti u okvir za boce na vratima.
Svježa zona
Prostrana ladica za povrće i voće posebno je dizajnirana za čuvanje velike količine svježeg povrća i voća s optimalnom razinom vlage.
Podesive nožice
Podesive nožice garantuju savršenu stabilnost uređaja, čak i na neravnim podovima, kako bi se izbjegle vibracije i parazitska buka.
| Brand | TCL |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Tamno Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 260 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 187 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 73 l |
| Potrošnja električne energije | 213 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 182.3 cm |
| Širina | 54.5 cm |
| Dubina | 54.5 cm |
| Neto težina | 50 kg |
| Bruto težina | 56 kg |