LG frižider GSLV71SWTEID EK000611668
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Uz kupovinu LG side-by-side frižidera poklanjamo Bingo vaučer u vrijednosti od 200 KM.
Saznajte više u opisu proizvoda.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 2.799,00 KM
Bingo vaučer 200 KM!
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Kupite LG SBS frižider — dobijate Bingo vaučer od 200 KM!
Aktivnost traje do kraja mjeseca ili isteka zaliha.
Kako preuzeti vaučer:
- 1 Uslikajte fiskalni račun
- 2 Pošaljite foto računa na marketing@onlineservice.ba
- 3 U e-mailu navedite: mjesto kupovine, ime i prezime, adresu i broj telefona
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | LG |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 635 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 416 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 219 l |
| Potrošnja električne energije | 350 kWh/annum |
| Buka (dB) | 36 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Da |
| Ledomat | Da |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 179 cm |
| Širina | 91.3 cm |
| Dubina | 73.5 cm |
| Neto težina | 124 kg |
| Bruto težina | 134 kg |