LG frižider GBV3100DPYID EK000580070
LG frižider GBV3100DPYID: EK000580070
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.349,00 KM
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | LG |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 344 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 234 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 110 l |
| Potrošnja električne energije | 214 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Visina | 186 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 68.2 cm |
| Neto težina | 73 kg |
| Bruto težina | 76 kg |