LG frižider GBV21L0EPYID EK000647772
LG frižider GBV21L0EPYID: EK000647772
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- Cijena
- 1.139,00 KM
LG frižder GBV21L0EPY | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: No Frost | Ukupni volumen: 344 l | Širina x Visina x Dubina: 59,5 x 186 x 68,2 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 03.06.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
LG frižider GBV21L0EPY
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | LG |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 344 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 234 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 110 l |
| Potrošnja električne energije | 253 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 186 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 68.2 cm |
| Neto težina | 71 kg |
| Bruto težina | 78 kg |