Indesit frižider SI6 2 S EUID EK000751999
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 839,00 KM
- Cijena
- 689,00 KM
Dostavljamo već od 08.05.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Indesit Vam pruža dodatne tri godine garancije.
Dodatnu garanciju možete ostvariti registracijom aparata na linku ovdje, najkasnije 30 dana od dana kupovine.
Ukoliko ne registrujete aparat u roku, isti zadržava garanciju od 2 godine.
Indesit frižider SI6 2 S EU
Indesit frižider SI6 2 S EU je prostran samostojeći hladnjak dizajniran za jednostavno korištenje i maksimalnu organizaciju prostora. S ukupnim kapacitetom od 323 litre, ovaj model pruža dovoljno mjesta za pohranu namirnica cijele obitelji. Zahvaljujući MySpace sustavu, možete prilagoditi raspored polica i ladica kako bi najbolje odgovarao vašim potrebama. Automatski sustav odmrzavanja i mehaničke kontrole čine upravljanje praktičnim i pouzdanim. Energetski razred E osigurava ravnotežu između performansi i potrošnje energije. Sa svojih 167 cm visine i 59,5 cm širine, Indesit SI6 2 S EU idealan je izbor za one koji žele funkcionalan hladnjak uz jednostavno održavanje.
MySpace
Myspace prilagođen je prostor za pohranu koji osigurava lagani pristup predmetima u vašem uređaju, omogućuje vam i odabir raspored koji najbolje odgovara vašim potrebama.
E energetski razred
Ušteda je uvijek zajamčena s Indesit uređajima. Uz E energetski razred uživajte u visokim performansama s velikom energetskom učinkovitošću.
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Indesit |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 323 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 323 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 113 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 167 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 64.5 cm |