Gorenje frižider NRR9185EAXLID EK000544761
Gorenje frižider NRR9185EAXLID: EK000544761
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Čistimo zalihe uz popuste do 60%! Akcija traje do 1.6.2026. u 9h. Cijelu ponudu pogledaj ovdje.
- 1.849,00 KM
- Cijena
- 1.439,00 KM
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
1.367,05 KM
Gorenje frižider NRR9185EAXL | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: No Frost | Dimenzije (ŠxVxD): 91,5 cm x 178,6 cm x 67 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 27.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 550 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 358 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 192 l |
| Potrošnja električne energije | 318 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Da |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 178.6 cm |
| Širina | 91.5 cm |
| Neto težina | 85.5 kg |
| Bruto težina | 93.5 kg |