Gorenje frižider NRM819E61XID EK000827368
Gorenje frižider NRM819E61XID: EK000827368
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 1.859,00 KM
- Cijena
- 1.299,00 KM
Gorenje frižider NRM819E61X | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: No Frost | Ukupni volumen: 460 l | Širina x Visina x Dubina: 79,4 x 190 x 65 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.06.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 460 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 311 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 149 l |
| Potrošnja električne energije | 300 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 190 cm |
| Širina | 79.4 cm |
| Dubina | 65 cm |
| Neto težina | 83 kg |
| Bruto težina | 92 kg |