Dunavox frižider za vino Grande-94 (DX-94.270DBK)ID EK000739305
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 4.599,00 KM
Dostavljamo već od 07.05.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
DUNAVOX frižider za vino
Grande-94 (DX-94.270DBK)
DUNAVOX Grande-94 je dvozonski samostojeći model s kapacitetom od 94 boce, iz premium Grande asortimana. Može se pohvaliti elegantnim dizajnom – model SDSK ima ručku od nehrđajućeg čelika, dok model DB ima uvučenu ručku. Savršen za suvremena kuhinjska okruženja, s čvrstim drvenim policama i zadivljujućim LED svijetloplavim interijerom. Hladnjak se može koristiti kao ugradbeni ili samostojeći.
| SPECIFIKACIJE | |
| Vrsta ugradnje | Samostojeći ili ugradbeni |
| Kapacitet boce (0,75 l Bordeaux) | 94 |
| Način otvaranja | Skrivena ručka |
| Vrsta šarki | Regular (Pivot) |
| Vrsta zaslona | LED touch screen |
| Zone hlađenja | 2 |
| Raspon temperature hlađenja | 5–12 °C // 12–20 °C |
| Upute za rad | Može se ugraditi, ne pokrivati prednju rešetku |
| Grijač | Da |
| Zahtjevi za instalaciju | Ventilacija prednje rešetke |
| Energetski razred | G |
| Potrošnja energije | 159 kWh/god. |
| Snaga | 220–240 V, 50 Hz, 0,86 A |
| Dimenzije proizvoda (V׊×D) | 1220 × 595 × 680 mm |
| Dimenzije pakiranja (V׊×D) | 1260 × 660 × 760 mm (bruto) |
| Police | Teleskopske drvene police |
| Razina buke | 39 dB (niske vibracije) |
| Vrsta hlađenja | Kompresor, hlađenje uz pomoć ventilatora |
| Vrata | UV zaštićeno, 3 sloja stakla, reverzibilno |
| Svjetlo | Plavo LED svjetlo |
| Wi-Fi / Smart APP | Ne |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Dunavox |
| Garancija | 3 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | G |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Vinski hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Potrošnja električne energije | 159 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 122 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 68 cm |