Philips QLED televizor 50PUS8010/12, 4K Ultra HD LED AMBILIGHT Smart TV, Pixel Precise Ultra HD, Pametna platforma Titan OS, Dolby AtmosID EK000756272
Philips QLED televizor 50PUS8010/12, 4K Ultra HD LED AMBILIGHT Smart TV, Pixel Precise Ultra HD, Pametna platforma Titan OS, Dolby AtmosID: EK000756272
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 999,00 KM
- Cijena
- 759,90 KM
PHILIPS QLED televizor 50PUS8010/12, | Dijagonala: 50"/127 cm | Ambilight | Smart TV – Titan OS | QLED ekran | Dolby Atmos zvuk |
Saznaj više
Dostavljamo već od 06.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
5 GODINA GARANCIJE!
Kupovinom ovog PHILIPS televizora ostvaruješ dodatne 3 godine garancije, ukupno 5 godina! Kako bi ostvario dodatnu garanciju potrebno je da registruješ svoj televizor.
Klikni ovdje za registraciju.
Promocija važi za period kupovine 16.02. do 31.07.2026.godine.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Philips |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | AMBILIGHT TV od 126 cm (50"), 4K LED, HDR10+, Dolby Atmos i DTS:X |
| Ambilight | Da |
| VESA standard | 200 x 100 |
| Težina | 8.8 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 650 x 1110 x 88 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 709 x 1110 x 281 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | LED |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Titan OS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Da |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 50"/127 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |
| Alexa | Da |