LG QNED televizor 50QNED80A3A, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS 24, α5 AI Processor 4K Gen7, ThinQ AI, Magični daljinski, CrniID EK000850889
LG QNED televizor 50QNED80A3A, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS 24, α5 AI Processor 4K Gen7, ThinQ AI, Magični daljinski, CrniID: EK000850889
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.199,00 KM
- Cijena
- 999,90 KM
Dostavljamo već od 25.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | QNED Color, procesor alpha 7 4K AI Processor Gen8, AI Magic Remote, Tehnologija zatamnjenja Precision dimming |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 9.7 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 652 x 1 123x 29,7 |
| (V x Š x D) s postoljem | 720 x 1123x 257 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | WebOS |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | NanoCell |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 50"/127 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |