LG LED televizor 50UA73003LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, HDR10 Pro, α7 AI procesor 4K Gen8, CrniID EK000724949
LG LED televizor 50UA73003LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, HDR10 Pro, α7 AI procesor 4K Gen8, CrniID: EK000724949
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 999,00 KM
- Cijena
- 629,90 KM
LG LED televizor 50UA73003LA | Dijagonala: 50" / 127 cm | 4K Ultra HD | Smart TV WebOS | HDR10 Pro | α7 AI procesor 4K Gen8
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 9.1 |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Težina | 9.1 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 641 x 1111 x 58,9 |
| (V x Š x D) s postoljem | 708 x 1111 x 292 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 50"/127 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |