LG LED televizor 43UN71003LB, 4K Ultra HD, webOS Smart TV, CrniID EK000337017
LG LED televizor 43UN71003LB, 4K Ultra HD, webOS Smart TV, CrniID: EK000337017
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 739,00 KM
TV Model: 43UN71003LB | Veličina ekrana: 43"/109 cm | 4K Ultra HD - 3840 x 2160 | Smart TV - WebOS | 4K Active HDR | Quad Core Processor |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
LG LED televizor 43UN71003LB • Model 2020 • LED 4K UHD 43"• 4K Active HDR• IPS 4K Display • Quad Core Processor • PMI 100Hz • webOS Smart TV • Bluetooth • Spreman za Magic Remote • DVB-T2/C/S2
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Quad Core Processor |
| VESA standard | 200 x 200 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | A+++ |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Da |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |