LG LED televizor 43UA73003LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, HDR10 Pro, α7 AI procesor 4K Gen8, CrniID EK000724948
LG LED televizor 43UA73003LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, HDR10 Pro, α7 AI procesor 4K Gen8, CrniID: EK000724948
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 799,00 KM
- Cijena
- 539,90 KM
LG LED televizor 43UA73003LA Dijagonala ekrana 43"/109 cm | 4K Ultra HD | Smart TV - WebOS | HDR10 Pro | α7 AI Processor 4K Gen8 | |
Saznaj više
Dostavljamo već od 06.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 4K HDR10 Pro, procesor alpha 7 4K AI Processor Gen8, |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Težina | 6.8 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 558 x 957 x 57,9 |
| (V x Š x D) s postoljem | 608 x 957x 233 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |