Hisense LED televizor 85A6N, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA Smart OS, Direct Full Array, DTS Virtual X, Dolby Vision HDR ID EK000651587
Hisense LED televizor 85A6N, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA Smart OS, Direct Full Array, DTS Virtual X, Dolby Vision HDR ID: EK000651587
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 2.399,00 KM
- Cijena
- 1.799,90 KM
Hisense LED televizor 85A6N | Dijagonala: 85"/ 216 cm | 4K Ultra HD - 3840 x 2160 | VIDAA SMART TV | Direct Full Array | DTS Virtual: X, Dolby Audio | |
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | UHD Smart TV | DTS Virtual X | Osvjetljenje slike: 300 nita | Dolby vision | MEMC tehnika | 3D digitalni filter | Hungama Play, Disney+, NBA, FIFA+, Apple TV+, SWEET.TV, Tet+, AccuWeather, VIDAA Art, VIDAA Free, App Store, Game Center, Plex, Redbull TV, Deezer, Toon Goggles, Kidoodle tv, UEFA TV, EON, DAZN, YouTube Kids, Rakuten TV, Prime Video, YouTube, Netflix |
| VESA standard | 600 x 400 |
| Težina | 37.1 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 1092 mm x 1892 mm x 102 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1304 mm x 1892 mm x 474 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | VIDAA |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| Osvjetljenje | Direktno |
| HDR | Da |
| Google Assistant | Ne |
| Dijagonala | 85"/216 cm |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |